Tło - Oferta weselna
 
LANGUAGES:
Polish English German Italian Portuguese Russian Spanish
Oferta weselna
 ,,W opinii świata ślub kończy wszystko, tak jak w komedii. A tak naprawdę
jest dokładnie na odwrót: to dopiero początek wszystkiego.’’

- Anna Zofia Swieczina

Dlatego też pragniemy sprawić, aby uroczystość weselna będąca nowym początkiem pozostała w pamięci Państwa i Państwa Gości długo wspominanym, jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem. Restauracja ,,Villa Toscania” to idealne miejsce na organizację wyjątkowego, eleganckiego przyjęcia.

SALE

Do państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale: klimatyczną salę restauracyjno-konsumpcyjną oraz przestronną salę bankietową. Obie sale mogą pomieścić do 150 osób. Sama sala bankietowa może być przeznaczona do konsumpcji i tańców do 70 osób. Zasiadać mogą Państwo przy tradycyjnych stołach prostokątnych (układ dowolny), bądź przy okrągłych stołach bankietowych.

NOCLEGI
Nasza restauracja posiada również własną bazę hotelową. Oddajemy do Państwa dyspozycji 76 miejsc noclegowych, które znajdują się w komfortowych pokojach jedno, dwu i trzyosobowych oraz apartamentach (w każdym pokoju znajduje się łazienka). Koszt noclegu dla jednej osoby wynosi 80zł.

Dla Młodej Pary ,,Villa Toscania” oferuje Apartament dla Nowożeńców GRATIS.
Dla gości hotelowych rano udostępniony jest bufet z kawą i ciastem, śniadanie według ustaleń.

NOWOŚĆ!!! POKÓJ ROCZNICOWY
W prezencie od ,,Villa Toscania” Młoda Para otrzymuje pokój rocznicowy!
*pokój dwuosobowy ze śniadaniem w pierwszą rocznicę ślubu

POPRAWINY
Polecamy również organizację poprawin w naszej restauracji. Ich koszt to odpowiednio: 2500 zł – jedna sala lub 4000 zł – dwie sale. W czasie trwania poprawin podajemy dania z wesela na ciepło i zimno. Istnieje możliwość zamówienia nowych dań (często wybierany jest żurek w chlebie – 10zł/porcja lub w bulionówce – 8zł/porcja).

MENU
Koszt przyjęcia kształtuje się w zależności od wybranego menu. W załączeniu przedstawione zostały trzy przykładowe menu w cenie: 170zł/os., 180zł/os., 200zł/os. Jesteśmy otwarci na wszelkie modyfikacje menu pod względem indywidualnych upodobań. Dzieci do lat pięciu – nieodpłatnie, dzieci do lat dziesięciu – połowa ceny. W cenę każdego menu została wliczona sala oraz obsługa.
Oprócz tego, podczas przyjęcia przez cały czas dostępny jest bufet z kawą i herbatą (wliczone w cenę menu). W koszt przyjęcia nie wliczono owoców, ciasta, napoi oraz alkoholi. Istnieje możliwość zamówienia owoców i ciast w lokalu, w przypadku alkoholu może być on dostarczony we własnym zakresie z dopłatą 300 zł za obsługę.

Dekoracja nie jest wliczona w koszt menu, jednak dodatkowo możemy zaproponować wyjątkową oprawę oraz wystrój stołów (kompozycje kwiatowe, świeczki, itp.).


DODATKOWO DO MENU PROPONUJEMY:
Bufet wiejski – wędliny, szynki, pasztety, kaszanki, salceson, smalec, ogórki kiszone oraz pieczywo – 800 zł
Pieczone prosię, dzik, szynka lub indyk – od 600 zł w zależności od zamówienia
Fontannę czekolady (czekolada belgijska 2,5 kg) + owoce, ciastka, pianki – 700 zł
(za każde kolejne 2,5 kg czekolady – 250 zł)

NA PAŃSTWA ŻYCZENIE MOŻEMY ZORGANIZOWAĆ:
Pokaz sztucznych ogni
Opiekunkę dla dzieci
Lampiony
Transport gości
Zespół muzyczny lub dj’a


Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją wesela lub mają pytania, prosimy o kontakt: 

Tel.: (+48) 95 749 43 38
Bogumiła Skorupińska: (+48) 504 785 412
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.